Úvodní stránka  >  O firmě

O FIRMĚ

Kdo jsme a co děláme

Firma NOVING ROŠTY s.r.o. vznikla rozdělením společnosti NOVING s.r.o.. Vznikly tak dvě dceřinné společnosti NOVING ROŠTY s.r.o. a NOVING OK s.r.o. .

Nejen na českém trhu už působíme od r. 1990 a jako první jsme nabídli našemu českému trhu nové typy ocelových podlahových roštů (v rámci svých projekčních aktivit především pro energetiku, dopravní stavby a teplárenství).

Jsme rychle se rozvíjející česká firma s tradicí, získali jsme např. nové výrobní prostory ve Starém Městě u Frýdku-Místku, kde nyní vyrábíme a prodáváme všechny typy podlahových roštů (svařované, lisované, tahokovové, nerezové, kompozitní atd. -  včetně tvorby kladecích plánů!), z těchto roštů vyrábíme ocelové schodišťové stupně i celá točitá nebo-li spirálová schodiště.

 

Vyrábíme i menší ocelové konstrukce na míru, prolamované nosníky a v neposlední řadě jsme výrobcem a dodavatelem výpalků jak z klasického plechu tak i z nerezového.

Mimo jiné i prohlubujeme spolupráci s výrobci kolejových vozidel jako korektní partner a spolehlivý dodavatel svařovaných dílů a především všech typů ocelových podlahových roštů (stupátka, plošiny atd.) pro kolejová vozidla.

 

Od roku 2009 vlastníme osvědčení o splnění požadavků předpisu ČD V95/5 a jsme držiteli souvisejících svařovacích certifikátů.

Náš výrobní proces a systém řízení jakosti je samozřejmě certifikován dle norem ISO a jsme držiteli certifikátu CE.

Naše sesterská společnost NOVING OK se zabývá projekční a konstrukční činností (statické výpočty, projekty nových OK, posuzování stávajících OK, optimalizace projektů atd.)

KONTAKTUJTE NÁS

NOVING ROŠTY s.r.o.

Na Baštici 168

738 01 Staré Město

Česká republika

       +420 595 782 426

       info@novingrosty.cz

       facebook.com/NOVINGROSTY

KONTAKTUJTE NÁS

© 2015, NOVING ROŠTY s.r.o. | Rošty s tradicí od r. 1990